Hatayspor’un kalecisi Erce Kardeşler: 5 aydır kaşar ekmek yiyoruz, duş almadan evimize gidiyoruz

Süper Lig’de düşme hattında yer alan ve maddi imkansızlıklarla boğuşan Hatayspor’un kalecisi Erce Kardeşler, Gaziantep FK maçı sonrası yaptığı açıklamada, “5 aydır kaşar ekmek yiyoruz. Kaşar ekmek yiyerek, idmanlardan sonra duş almadan evimize gidiyoruz. 1.5 saatlik yolu söylemiyorum bile. Çok üzülüyorum” diye konuştu.

Ligde kalma mücadelesi veren iki takım Gaziantep FK ile Atakaş Hatayspor, Trendyol Süper Lig’in 35. haftasında kozlarını paylaştı.

Müsabaka 1-1 beraberlikle sonuçlandı. Hatayspor’un deneyimli kalecisi Erce Kardeşler, maçın ardından çarpıcı açıklamalarda bulundu.

“Sahamız olmadı, tesisimiz olmadı, basket idmanı yapıyoruz”

Erce Kardeşler’in açıklamaları şu şekilde; “Sezon başından beri çok yalnız kaldık. Sahamız olmadı. Tesisimiz olmadı. Paramız olmadı. Bir kulübün bu kadar sahipsiz kaldığını ilk defa gördüm. Düşünebiliyor musunuz bir futbol takımı basket idmanı yaparak maçlara hazırlanıyor. Böyle bir şey olabilir mi?

“5 aydır kaşar ekmek yiyoruz”

5 aydır kaşar ekmek yiyoruz. Kaşar ekmek yiyerek, idmanlardan sonra duş almadan evimize gidiyoruz. 1.5 saatlik yolu söylemiyorum bile. Çok üzülüyorum. Tek isteğim Hatayspor’un ligde kalması. Ben Hatay halkı için buradayım.

Volkan hoca da yalnız kaldı. Hocalık yapamadı. Hocalıktan başka her şeyi yapmaya çalıştı çünkü. Buraya kadar geldiysek Volkan hoca sayesindedir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir